#1 2006-12-25 17:11:45

Raven

Corvus corax

5214945
Skąd: City of wild boar's tusks
Zarejestrowany: 2006-12-25
Posty: 974
WWW

Raven

Witajcie. Jestem Raven. Pochodzę ze zwykłego ludzkiego rodu i nie znam tego co to obdarzył mnie niezwykłą mocą, która wyróżnia mnie spośród świata rzeczywistego. Żyje we mnie kruk. Wiem, że nie jestem sama. Zwykli śmiertelnicy nie zdają sobie sprawy, że żyją wśród nich inni. Jesteśmy więźniami ludzkiego świata, ale nauczyliśmy się z tym żyć. Wierzcie... nie jest to łatwe.

Urodziłam się w 1991 roku, dwa dni przed obrączkowym zaćmieniem słońca. Moje umiejętności poczęły ujawniać się, gdy miałam lat dziesięć. Rozumiem mowę krukowatych, ale najlepiej dogaduje się z gatunkiem Corvus Corax. Mimo, iż żyję w mroku walczę po stronie dobra. Wy zwykli ludzie nie zdajecie sobie nawet sprawy, że ktoś niemalże każdej nocy walczy o wasze życie, o istnienie lepszego świata. Nie mieszkam w chacie po środku lasu... wręcz przeciwnie. Żyję w świecie wysokich budynków, szarych korytarzy i ciemnych zaułków. W świecie gdzie tysiące świateł przecina długie autostrady. Jestem więźniem cywilizacji, dlatego tak bardzo pragnę odlecieć w dziką dal...

To tyle o mnie Myśle, że więcej dowiecie się zaglądając do działu "Kate the Raven"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.se-graffiti.pun.pl www.mytheraots.pun.pl www.minecraftplx1.pun.pl www.panfu-fan.pun.pl www.gryfps.pun.pl