#1 2007-01-01 13:04:44

Wolf

Canis lupus

7516710
Zarejestrowany: 2006-12-25
Posty: 799
WWW

Wolf

Witam Was
Jestem Wolf. Pozornie, kiedy spojrzy na mnie zwykłe, ludzkie oko, stwierdzić może, że jestem zwykłą dziewczyną.  Mieszkam w samym środku, tłocznego i brudnego miasta. Kiedy wyjrzę przez okno zamiast lasu, łąk i rzeki widzę ruchliwe ulice, ciągnące się w nieskończoność sznury samochodów, zamiast wyskoich skał widzę bloki, wiżowce i kmienice. Przemykam o zmierzchu między nimi kryjąc się niemal przed ludźmi. 
Moja inność polega na tym...że nie jestm w zupełności człowiekiem. Drzemie we mnie wilk. I w każdej chwili kiedy tylko mam chęć i jest taka możliwość budzę go. Wtedy zwykłe, ludzkie oko dostrzec może tylko wilka. Zwykłego, dzikiego wilka.

Przyszłam na świat w roku 1991 w niewielkim szpitalu ma przedmieściach. Wydawałam się być całkiem" zwyczajnym" dzieckiem. Dorastałam w całkowitej nieświadomości tego kim jestem. Pierwszy raz kiedy przybrałam wilczą postać gdy miałam dziesięć czy jedenaście lat. To było dla mnie wielkie przeżycie. Teraz już jest czymś całkiem normalnym...bardziej niż bycie człowiekiem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.isthari.pun.pl www.se-graffiti.pun.pl www.panfu-fan.pun.pl www.mytheraots.pun.pl www.minecraftplx1.pun.pl